натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

В даний час в регіоні EMEA будується 11,1 млн. м2 нових торгових центрів

Написав ZOND.com.ua на 23.03.2018
0

За даними провідного світового консультанта з нерухомості CBRE, в даний час в Європі, на Близькому Сході та в Африці (EMEA) будується 11,1 млн м2 нових торгових площ. Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) і Росія є найбільш активними країнами з точки зору розвитку торгових центрів і на їх частку припадає більше 50% від загального обсягу споруджуваних об’єктів в 2017 році.

По всій Європі східноєвропейські країни є найбільш активними ринками розвитку торгових центрів, при цьому Росія, Польща і Україна демонструють сильні трубопроводи розвитку. В даний час російський ринок девелопменту становить 1,9 млн м2, що багато в чому обумовлено поліпшенням макроекономічних показників в поєднанні з високими прогнозованими роздрібними продажами, які починають покращувати настрою девелоперів.

Нові розробки в Європі сповільнюється, оскільки ринок уже досяг насичення оптимальної ціни з точки зору купівельної спроможності населення. Якщо розглядати CZ, то тут не вистачає місця для нового великого розвитку, за винятком Праги. В результаті сучасні девелопери і власники торгових центрів орієнтуються, перш за все, на можливість розширення існуючих, добре функціонуючих торгових центрів. Однак з-за старого фонду та обмеженого нового будівництва перебудова існуючих торгових центрів залишається провідною тенденцією.

У Сполученому Королівстві знаходиться найбільший в Західній Європі трубопровід для будівництва торгових центрів загальною площею 460 000 м2, який буде зданий протягом наступних п’яти років. Франція має другий за величиною Торговий центр з 409,000 м2 і Іспанія трохи відстає з 345,000 м2. Відновлення економіки Іспанії покращує показники активів і настрою інвесторів і девелоперів.

Розширення існуючих торгових центрів і раніше є популярним способом отримання додаткової площі, особливо на ринках Західної Європи. Розширення склали 20% акцій торгового центру в EMEA з Великобританією, Ірландією та Австрією, показують значні розширення. Великобританія має один з найбільших в Європі каналов для розширення торгових центрів, площа Westfield London складає 69 000 м2.

Східні ринки менш насичені, а Україна, наприклад, не знаходиться в Центральній і Східній Європі, тому відсоток нового будівництва так високий. Але давайте не будемо недооцінювати їх купівельну спроможність. В цілому роздрібні витрати східноєвропейських країн більш динамічні, ніж у решті Європи, що відповідає економіці – не можна забувати, що ці країни принципово сильно відрізняються від країн Західної Європи за обсягом роздрібних видатків на душу населення.

Джерело: http://europe-re.com/11-1-million-m-of-new-shopping-centre-space-is-currently-under-construction-across-emea/64919

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість