натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

У передмісті Києва відкрився новий ТРЦ

Написав ZOND.com.ua на 26.12.2018
0

26 грудня 2018 року відбулося відкриття першого поверху дворівневого торгово-розважального центру «Європарк», розташованого по вул. Соборній, 140-а (Софіївська Борщагівка, Київська область).

Загальна площа об’єкта становить 15 000 м2, орендована — 12 000 м2. Девелопером проекту виступила компанія «Барок». Розробником концепції, ексклюзивним брокером і керуючою компанією нового ТРЦ є UTG. Дизайн інтер’єру був спроектований архітектором Сергієм Городецьким.

На момент відкриття загальна заповнюваність ТРЦ склала 85%. Очікується, що до офіційного відкриття повного комплексу вакантність досягне нуля.

На першому поверсі вже почали функціонувати такі магазини, як Jambo (товари для дітей), Mida (взуття), Master Zoo (зоотовари), «Укрзолото» (ювелірні вироби), Vodafone (електроніка), ін. Також відкрився один з якірних орендарів – супермаркет «Сільпо» у новому форматі. Його площа склала 3000 м2.

На другому поверсі будуть представлені оператори відпочинку і дозвілля, 70% простору займуть фітнес-клуб Workshop площею 1400 м2 і дитячий розважальний центр Kids Land площею 1500 м2. Також там розміститься ресторан Hanami.

Середні ставки оренди в ТРЦ «Європарк» становлять $25-30/м2/місяць.

«Проектів в передмісті ще мало, а хороших – практично немає, тому порівнювати ставки оренди в передмісті і в Києві поки не з чим. Ми сподіваємося, що цей проект встановить індикатори за орендною ставкою в передмісті», – прокоментував Сергій Заїка, директор з розвитку бізнесу компанії UTG.

Станом на кінець 2018 року орендні ставки в ТЦ / ТРЦ Києва становлять до $ 75 / м2 / місяць.

Згідно з прогнозами фахівців компанії UTG, щодня ТРЦ «Європарк» відвідуватиме близько 12 000 чоловік.

Варто відзначити, що забудовник планує будівництво трирівневих офісних веж площею близько 2000 м2 у складі комплексу.

Офіційне відкриття об’єкта разом з офісними вежами заплановано на лютий-березень 2019 року. В планах у девелопера об’єкта – реалізація ще одного проекту подібного формату в Київській області.

Джерело: http://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/v-prigorode-kieva-otkrylsya-novyy-trts/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість