Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Як відкрити свій салон краси

Написав ZOND.com.ua на 14.02.2019
0

Всім відомо — краса врятує світ. Але мало хто замислюється над тим, що на прагненні до прекрасного можна добре заробити, якщо відкрити свій салон краси. Про те, як це зробити і піде мова в статті.

Насиченість ринку по Києву на послуги салонів краси становить 90% — очевидно — конкуренція величезна. Для того щоб вижити в цій боротьбі і досягти успіху в бізнесі, потрібно продумати весь процес запуску салону до найдрібніших деталей.

Для початку визначитеся з ціновим сегментом, в якому збираєтеся працювати. Вирішите, чи будете ви надавати послуги класу люкс, або ж відкриєте салон економ класу. Так само, вирішите, на яких конкретно послуги ви будете спеціалізуватися — перукарські послуги, візаж, косметологія, SPA, масаж, манікюр/педикюр і т. д. Це треба продумати заздалегідь — адже для кожного виду послуг необхідно обладнати робоче місце, закупити матеріали, та передбачити видатки на оплату праці персоналу.


Далі необхідно провести моніторинг конкурентів у вашому регіоні, порівняти їх пропозиції, рівень сервісу, цінову політику, і визначитися, чим ви можете виділитися серед них.

Так само, виберіть приміщення. Перед вибором приміщення вивчіть наступні нормативні документи: «Державні санітарні правила і норми для перукарень різних типів ГСПиН 2.2.2.022-99» і «Державні будівельні норми і правила-ДБН В. 2.2. – 11202» «Підприємства побутового обслуговування. Основні положення». При не дотриманні норм, зазначених в даних документах ви просто можете не отримати дозвіл на роботу салону.

Як відкрити салон краси з нуля — бізнес план

Після того, як ви визначилися з ціновим сегментом і спеціалізацією салону краси, вам необхідно скласти докладний бізнес-план майбутнього закладу. Він повинен включати в себе наступні пункти:

 • Інформація про салон (план приміщення під салон краси, список послуг, ціни, позиціонування).
 • Капітальні витрати (купівля приміщення, ремонт, закупівля обладнання).
 • Щомісячні поточні витрати (комунальні платежі, зп співробітників, витрати на рекламу, купівля витратних матеріалів і т. д.).
 • Маркетинговий план.
 • Розрахунок передбачуваних доходів і термінів окупності.

Так само необхідно вирішити, чи будете ви самостійно займатися відкриттям, чи захочете взяти готовий салон краси в оренду. Якщо ви вибрали перший варіант, то вам необхідно пройти таку процедуру оформлення.

Як відкрити салон краси — етапи


Етапи відкриття салону краси докладно

 1. Реєстрація юридичної особи. Спочатку вам необхідно обрати організаційно-правову форму підприємства та зареєструвати юридичну особу.
 2. Далі необхідно отримати поверховий план приміщення в БТІ, або оформити документи на переведення території в нежитловий фонд (якщо потрібно).
 3. Далі треба отримати документи, що підтверджують право власності на приміщення, або ж дають право його оренди.
 4. На четвертому етапі складається проект салону краси.
 5. Наступним кроком буде затвердження салону краси в органах санітарно-епідеміологічної служби та пожежної інспекції.
 6. Як правило, у органів СЕС і ПІ завжди є зауваження до проекту, які необхідно врахувати і усунути .
 7. Після цього можна переходити до будівництва, або реконструкції салону.
 8. Коли ремонт буде закінчений, вам потрібно буде отримати дозвіл на роботу від санепідемстанції та пожежної служби.
 9. Далі необхідно укласти договір з ЖЕКом на надання комунальних послуг, а так само з іншими підприємствами на постачання електроенергії та водопостачання.
 10. Наступним етапом є отримання ліцензії Міністерства охорони здоров’я (у разі якщо в салоні будуть надаватися мед послуги — Масаж, ін’єкції і т. д.).
 11. Отримання патенту на торгівлю.
 12. Укладення договорів з постачальниками.
 13. Так само необхідно укласти договір з Пральні.
 14. Встановлення касового обладнання.
 15. Не забудьте про отримання пакету документів на розміщення вивіски.
 16. І лише після проходження всіх етапів можна переходити до урочистого відкриття вашого салону краси.

Спрощений план відкриття салону краси

 • Реєстрація юридичної особи
 • Будівництво та/або реконструкція салону
 • Підготовка: оформлення документів і підбір персоналу
 • Відкриття
 • Просування: робота над сервісом і реклама

Скільки коштує відкрити салон краси в Україні

В Україні вартість відкриття салону краси стартує від $8 000, ця сума може збільшуватися в залежності від класу салону. Мінімальний термін окупності — 6 місяців. Чим більше вкладення, тим, відповідно, довше термін окупності.

Обладнання

Залежно від того, майстри якої спеціалізації і в якій кількості будуть працювати у вашому салоні необхідно підбирати обладнання. У будь-якому випадку вам знадобляться крісла, дзеркала, шафки для інструментів, обладнання для дезинфекції приладів, електричний нагрівач води, прилади для освітлення, умивальник, мийка, сушка та інші.

Це обладнання можна придбати нове, а можна б/у. Дуже часто салони, у зв’язку із закриттям або зміною інтер’єру продають меблі та обладнання — в такому разі воно обійдеться вам в два рази дешевше.

Майстри

А ось на майстрах економити не варто. Пам’ятайте, чим кваліфікованіший майстер, тим більше у нього постійних клієнтів, що готові відвідувати його в будь-якому салоні. Шукайте майстрів з досвідом роботи і обов’язково з документами про освіту. Якщо ви плануєте брати на роботу косметолога — шукайте людину з медичною освітою.

Просування салону краси

Для того, щоб ефективно просувати послуги свого салону краси, необхідно визначити портрет своєї цільової аудиторії: стать, вік, рівень доходу, інтереси, можливі захоплення, цінності і т. д. Важливо, щоб цей портрет був як можна докладніше. Їх може бути кілька. Далі визначитеся, де можна зустріти представників вашої ЦА (як офлайнові майданчика так і інтернет-ресурси) — на цих майданчиках і варто сфокусуватися — тоді відгук від вашої реклами буде хороший.

Читайте також: Класифікація салонів красиДжерело: https://www.ukraina.business/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість