Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

ТРЦ Cherry Mall виходить на фінішну пряму

Написав ZOND.com.ua на 16.04.2019
0

Залишилося зовсім небагато часу до відкриття нового торгово-розважального центру Cherry Mall, розташованого по вул. Київської, 2-л у Вишневому. На сьогоднішній день будівництво ТРЦ, загальна площа якого складе 18 000 м2, вже на завершальному етапі. Про це свідчить 100% готовність фасаду будівлі і підключення об’єкта до всіх зовнішніх мереж. Зовсім скоро жителі Вишневого зможуть насолодитися шопінгом і розвагами в ТРЦ Сhеггу Mall, який названий на честь міста і виступить його символом.

Hавколо ТРЦ закінчується благоустрій прилеглої території, а всередині будівлі, вже змонтовані протипожежні системи та інші комунікації в приміщеннях орендарів. Цього вдалося досягти завдяки проведенню внутрішніх робіт в зимовий період, так як будівля комплексу вже опалювалося. Завершується фінішна обробка приміщень галерей, монтаж VRF-системи припливно-витяжної вентиляції, проходять пуско-налагоджувальні роботи по запуску ліфтових і ескалаторних систем. Все це дозволяє орендарям торгово-розважального центру приступити до оздоблювальних робіт з облаштування своїх приміщень.

70% площ в об’єкті вже здані в оренду. Зокрема, в ТРЦ розміститься кінотеатр «Лінія Кіно» загальною площею 2000 м2, унікальний для цієї локації якір – найбільший в місті фітнес-клуб мережі Sport Life з басейнами та СПА-зоною загальною площею понад 4000 м2. На антресолі другого поверху ТРЦ відкриється ресторан американо-італійської кухні New York Street Pizza площею 400 м2 і фуд-корт. Крім того, Cherry Mall порадує відвідувачів дитячим розважальним центром, і, безумовно, торговою і fashion-галереями. Підписані договори оренди з супермаркетом електроніки «Фокстрот» загальною площею не більше 700 м2, дитячим супермаркетом «Будинок іграшок», рестораном площею 350 м2 і ще близько 25 fashion-операторами одягу і різними магазинами товарів повсякденного попиту. Якірним орендарем першого поверху нового ТРЦ є супермаркет “Фора” в новій концепції загальною площею понад 1200 м2.

Джерело:
https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/trts-cherry-mall-vykhodit-na-finishnuyu-pryamuyu/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість