Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Новий магазин BROCARD у Львівському СТРЦ Spartak

Написав ZOND.com.ua на 17.04.2019
0

У березні 2019 року компанія «Брокард-Україна» відкрила магазин у новому львівському СТРЦ Spartak. Новий магазин площею 206 кв. м став 6-м для Львова та 92-м в мережі BROCARD в Україні.

Новий львівський BROCARD вже традиційно виконаний в чорно-білому дизайні і відрізняється продуманою конфігурацією по брендам, поділом жіночого і чоловічого просторів і виділенням зон парфумерії, декоративної косметики, засобів по догляду за шкірою і волоссям. Це полегшує процес пошуку необхідного товару і спрощує навігацію по магазину. Також у новому просторі представлений широкий асортимент аксесуарів для макіяжу і популярних тканинних масок з Кореї.

«В 2019 році ми відкрили вже два нових магазину BROCARD, і обидва – у Львові, що свідчить про нашу безумовної вірі в потенціал Західної столиці України, – прокоментувала Олена Лада, директор зі стратегічного розвитку «Брокард-Україна». – Впевнені, любов львів’ян та гостей міста до якісної та оригінальною косметиці та парфумерії, а також вдале розташування торгового центру в одному з найбільш густонаселених районів міста із зручною транспортною розв’язкою зроблять BROCARD в СТРЦ Spartak одним з хедлайнерів регіону».

У всіх магазинах BROCARD представлена виключно оригінальна продукція провідних світових брендів косметики та парфумерії. Компанія працює тільки з власниками брендів, їх офіційними представниками і дистриб’юторами в Україні і гарантує якість і справжність кожного товару, який клієнт купує в мережі BROCARD.

«Брокард-Україна» – оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury. Компанія розвиває бренди BROCARD, Kiehl’s і М. А. С. – 97 магазинів у 25 містах України і офіційний інтернет-магазин мережі BROCARD Letu.ua. У магазинах BROCARD представлені 350 марок преміальної косметики, парфумерії, догляду за шкірою та волоссям, beauty-аксесуарів, в тому числі понад 70 нішевих парфумерних будинків.

У 2018 році загальний оборот компанії склав більше 4 млрд гривень. Компанія тричі входила в топ кращих роботодавців України.

Джерело:
https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/novyy-magazin-brocard-vo-lvovskom-strts-spartak/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість