натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Компанія IWG відкриє в БЦ Maidan Plaza дев’ятиповерховий Креативний простір (Spaces)

Написав ZOND.com.ua на 08.07.2019
0

У серпні 2019 року британська компанія IWG (раніше – Regus Group) відкриє в бізнес-центрі Майдану площі першу чергу креативного простору бренду Spaces.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, у цілому перший центр глобальної мережі креативних просторів для роботи Spaces займе відразу дев’ять поверхів БЦ Maidan Plaza.

Загальна площа об’єкта складе 6100 кв. м, простір розрахований на 600 робочих місць. Офіційне відкриття першої черги заплановано простору в серпні.

Однією з ключових складових концепції Spaces є регулярні заходи, як ділові, так і лайфстайл. У місцях вважають, що попит на подібні практики в Україні досить високий, так як чотири з п’яти (84%) респондентів відвідують курси та бізнес-лекції для того, щоб отримати нові знання та навички та застосувати їх на практиці, імплементувати в свій бізнес.

Бренд Spaces заснований в 2006 році і знаходиться під управлінням компанії IWG. Spaces в просторах розташовані 39 країнах світу (включаючи Нідерланди, Австралію і США) і 150 локаціях.

IWG є глобальним оператором провідних орендодавців офісних приміщень. На сьогоднішній день компанія розвиває в Україні мережу гнучких офісів Regus у восьми бізнес-центрах Києва: Horizon Office Towers, Gulliver, Horizon Park Business Center, Podil Heritage, IQ Business Center, Silver Breeze, Forum West Side та ін.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/kompaniya-iwg-otkroet-v-bts-maidan-plaza-devyatietazhnoe-kreativnoe-prostranstvo/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість