натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

У ТРЦ Cherry Mall відкрився супермаркет «Фора»

Написав ZOND.com.ua на 16.08.2019
0

9 серпня новий ТРЦ Cherry Mall порадував жителів Вишневого урочистою подією-відкриттям супермаркету продуктової мережі «Фора». Цей оператор розмістився на першому поверсі ТРЦ на площі близько 1500 м2 і є одним з основних якірних орендарів комплексу. Його відкриття свідчить про завершення робіт на об’єкті та підготовку до запуску всього комплексу загальною площею 18 000 м2. За інформацією компанії UTG, ексклюзивного агента по здачі торгових площ, ТРЦ Cherry Mall вже на 90% заповнений орендарями і готується до відкриття.

У перший день роботи нового магазину відвідувачі відзначили сучасний і стильний інтер’єр супермаркету. «Фора» в ТРЦ Cherry Mall відрізняється збалансованим асортиментом. Тут немає нічого зайвого, але при цьому у кожного гостя є можливість придбати все необхідне для повсякденного життя. У супермаркеті представлено понад 5000 товарних позицій, серед яких-продукція власного імпорту, кондитерські вироби, свіжа випічка та фермерська продукція.

Крім «Фори» в ТРЦ Cherry Mall готуються до відкриття ще кілька якірних орендарів: фітнес-клуб Sport Life на третьому поверсі і кінотеатр «Лінія кіно» на четвертому рівні комплексу, а також магазини «Фокстрот», «Будинок іграшок», ресторан New York Street Pizza та ДРЦ Play&Jump. Наявність популярних операторів, вигідну фасадне розташування на автомагістралі загальноміського значення з трьома зупинками громадського транспорту дозволяють спрогнозувати відвідуваність ТРЦ Cherry Mall в 15-18 тисяч чоловік в день з перспективою подальшого зростання.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/v-trts-cherry-mall-otkrylsya-supermarket-fora/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість