натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Перший поверх ТРЦ Cherry Mall готовий до відкриття

Написав ZOND.com.ua на 28.09.2019
0

До кінця вересня в новому ТРЦ Cherry Mall, загальна площа якого становить 18 000 м2, відкриються всі магазини та торгові точки, розташовані на 3400 м2 першого поверху, а саме « Алло», Master Zoo, Farmacia, Italia del Gusto, Aurum, Lifecell, D&P, Beer Market, Coffee Beans, «Фундук-Скриня» та інші. Також в «Кварталі подарунків» площею 240 м2 почнуть роботу «Табакерка», «Мобі Жук», «Експрес манікюр», рітейлери аксесуарів і шкіргалантереї.

Нагадаємо, що в ТРЦ вже з серпня функціонує продуктовий супермаркет «Фора» площею 1500 м2 з асортиментом більше 5000 товарних позицій. ТРЦ Cherry Mall стане ключовим місцем шопінгу не тільки у жителів Вишневого, але і у жителів прилеглої Боярки та Горенки. Це пов’язано з тим, що новий ТРЦ розташований поблизу основної транспортної магістралі, що веде до Києва і з’єднує між собою вищезгадані міста-сателіти. Це значно розширює зону охоплення об’єкта.

Завдяки такому унікальному розташуванню щоденна відвідуваність об’єкта складе 15-18 тисяч чоловік. Надалі трафік торгово-розважального центру буде тільки зростати у зв’язку з інтенсивною забудовою новими житловими комплексами Вишневого і не тільки. Тому ТРЦ Cherry Mall — дуже перспективний об’єкт для розвитку рітейлу, адже все частіше жителі прилеглих до столиці міст намагаються позбутися необхідності їздити за покупками і розвагами до Києва.

Також новий ТРЦ зможе забезпечити городян всім необхідним – від якісного шопінгу в магазинах до можливості відпочити в кінотеатрі «Лінія Кіно», повечеряти в ресторані New York Street Pizza або на фуд-корті, пограти з дітьми в розважальному центрі Play&Jump, а також стати постійним відвідувачем Sport Life.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/pervyy-etazh-trts-cherry-mall-gotov-k-otkrytiyu/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість