натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Призначено відкриття ТРЦ Cherry Mail

Написав ZOND.com.ua на 24.10.2019
0

У грудні поточного року відбудеться урочисте відкриття ТРЦ Cherry Mall у Вишневому. Новий ТРЦ загальною площею 18 000 м2 стане ключовим місцем шопінгу не тільки для жителів Вишневого, але і прилеглих міст – Боярки і Горенки. В даний час, за даними компанії UTG – ексклюзивного агента по здачі торгових площ в об’єкті, заповнюваність ТРЦ становить понад 90%. При цьому орендарі на всіх рівнях будівлі завершують ремонтні роботи.

Після запуску в роботу першого поверху ТРЦ до зустрічі покупців готуються оператори другого рівня – «Будинок іграшок» і «Фокстрот»; також на фасаді будівлі розміститься ресторан всесвітньо відомої мережі. В зоні фуд-корту на 2-му поверсі в листопаді перших відвідувачів зустрінуть New York Street Pizza, «Крила» та інші заклади швидкого обслуговування. Крім того, в даний час в ТРЦ Cherry Mall готуються до відкриття ще кілька якірних орендарів: фітнес-клубу “Sport Life”, який займає весь третій поверх, кінотеатр «Лінія Кіно» і ДРЦ Play&Jump – на четвертому рівні комплексу.

На всіх орендованих площах завершуються внутрішні ремонтні роботи, і об’єкт буде повністю готовий до відкриття в грудні поточного року.

Відкриття нового сучасного ТРЦ стане значущою подією не тільки для жителів Вишневого, але і прилеглих міст. Це пов’язано з тим, що ТРЦ розташований біля основної транспортної магістралі, що веде до Києва і з’єднує міста-сателіти: Вишневе, Боярку і Горенку. Завдяки чому зона охоплення об’єкта значно розширюється. Унікальне місце розташування, за підрахунками аналітиків компанії UTG, гарантує щоденну відвідуваність об’єкта в 15-18 тисяч чоловік. Крім того, надалі трафік торгово-розважального центру буде тільки зростати у зв’язку з інтенсивною забудовою новими житловими комплексами Вишневого та прилеглих населених пунктів.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/naznacheno-otkrytie-trts-cherry-mall/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість