натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

На території заводу «Арсенал» (Київ) відкрився новий бізнес-простір

Написав ZOND.com.ua на 10.06.2020
0

9 червня 2020 року на території заводу «Арсенал» (Київ) мережа бізнес-просторів Creative States запустила нову локацію в партнерстві з девелоперською компанією a Development.

Creative State of Arsenal — 3-тя за рахунком локація мережі бізнес-просторів і найбільша за масштабом. Окрема 3-поверхова будівля площею 4200 м2 розрахована на 700 робочих місць. Тут доступно більше 70 офісних приміщень, серед яких двоповерхові бізнес-сьюти для топ-менеджменту компаній-орендарів.

Також в Creative State of Arsenal обладнані так звана палуба для фрілансерів, hot-desk зона з нефіксованими робочими місцями, 22 переговорні кімнати і skype-кімнати, Дитячі кімнати, спальні капсули, санвузли з душовими і велика кухня. Лаунж-зона може трансформуватися в івент-хол.

На реалізацію нової локації в Creative States пішло 120 днів і було задіяно 150 будівельників. Будівельні роботи виконані девелоперською компанією a Development.

За традицією, Creative States в кожній зі своїх локацій створює атмосферу окремого міста. Creative State of Arsenal – це історія про Новий Орлеан. Локація виконана в стилі ар-нуво, який характеризується хвилеподібними і асиметричними лініями.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/na-stolichnom-arsenale-otkrylos-novoe-biznes-prostranstvo/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість