натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Під Києвом відкрився супермаркет «Сільпо» з сонячною електростанцією

Написав ZOND.com.ua на 10.11.2020
0

6 листопада 2020 року в Софіївській Борщагівці, в передмісті Києва, відкрився супермаркет «Сільпо Re Cycling», побудований з використанням «зелених» технологій. Це перший об’єкт мережі, в якому виробляється енергія з відновлюваних джерел.

Супермаркет побудований відповідно до вимог BREEAM — міжнародної системи сертифікації екологічності будівель. Серед її ключових умов: мінімальний вплив на навколишнє середовище, використання енергоефективного обладнання та відповідність екологічним цілям.

До будівництва супермаркету були залучені кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках підтримки екологічно свідомого бізнесу.

Сім «зелених» рішень нового «Сільпо»:

Геотермальне опалення та кондиціонування

У спеціальному тепловому пункті встановлені два геотермальних насоса, що використовують енергію тепла землі для опалення та охолодження супермаркету. Таке обладнання споживає в п’ять разів менше електроенергії в порівнянні з електричними котлами.

Візки з рибальських сіток

Для покупок гості «Сільпо» можуть використовувати візки, які на 25% виготовлені з переробленого пластику з рибальських сіток і мотузок.

Сонячна електростанція на даху

На всій вільній площі даху розташовані 664 сонячні панелі. «Сонячна» енергія використовується для потреб супермаркету, мінімізуючи споживання електрики з мережі.

Холодильні установки без фреону

У холодильниках в якості холодоагенту використовується вуглекислий газ. Він, на відміну від фреону, має більш високі показники енергоефективності та нульовий потенціал руйнування озонового шару Землі.

Заправка для електромобілів

На парковці супермаркету розташовані шість точок підключення для швидкої зарядки електромобілів.

Зовнішнє «сонячне» освітлення

На території навколо супермаркету встановлені 16 опор з ліхтарями, обладнані сонячними панелями і акумуляторами. Останні заряджаються протягом світлового дня і віддають електроенергію ліхтарям в темний час доби.

Станція з прийому вторсировини

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Станом на листопад 2020 року налічує 272 супермаркети, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до торгово-промислової групи Fozzy Group.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/pod-kievom-otkrylsya-supermarket-silpo-s-solnechnoy-elektrostantsiey-/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість