натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Інтернет-рітейлер Makeup відкрив перший офлайн-магазин

Написав ZOND.com.ua на 10.11.2020
0

Український онлайн-рітейлер косметики та парфумерії Makeup відкрив свій перший фізичний магазин в Києві, а незабаром планує запуск власного шоуруму в Польщі.

Перша офлайн-точка компанії почала роботу в столичному торгово-розважальному центрі «Атмосфера». Загальна площа магазину склала близько 260 кв. м, а площа торгового залу — понад 230 кв. м.

Крім того, зараз компанія працює над подібним проектом в Європейському Союзі і незабаром планує відкриття шоу-руму Makeup у Варшаві в Польщі. Також продовжує розвивати онлайн-напрямок і найближчим часом має намір відкрити сайти в декількох країнах Європейського Союзу.

Інтернет-магазин Makeup створений в 2009 році. За інформацією рітейлера, за підсумками 2019 року компанія входила в топ-20 світових онлайн-платформ у сфері косметичних засобів за обсягом трафіку. На той момент вона вела діяльність в 14 країнах, серед яких Австрія, Болгарія, Італія, Казахстан, Молдова, Польща, Білорусь, Росія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Україна і Чехія. При цьому онлайн-рітейлер заявляв про плани розширити бізнес на Францію, Іспанію, Португалію, Великобританію, Швейцарію, ін.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/internet-riteyler-makeup-otkryl-pervyy-oflayn-magazin-/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість