Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

ГК «Епіцентр К» відкрила два заводи з виробництва керамічної плитки

Написав ZOND.com.ua на 28.02.2021
0

ГК «Епіцентр К» відкрила в Україні новий завод з виробництва керамічної плитки та керамограніту “Epicentr Ceramic Corporation” і запустила реконструйований завод «Карпатська кераміка».

Загальна сума інвестицій в об’єкти становить 172 мільйони євро, з яких 95,7 мільйона євро будуть інвестовані ГК «Епіцентр К» у найближчі роки. На “Epicentr Ceramic Corporation” запущена перша виробнича черга, яка включає дві високопродуктивні лінії потужністю 6 мільйонів м2 плитки на рік. У 2021-2022 роках Epicentr Ceramic Corporation планує запустити ще три виробничі черги в Калинівці та в результаті вийти на проєктні потужності у 15 мільйонів м2 плитки на рік.

Діючий завод «Карпатська кераміка» в м.Калуш Івано-Франківської області в лютому 2021 року розпочав роботу після першого етапу реконструкції. На підприємстві встановлена нова лінія потужністю 2,5 мільйона м2 керамічної плитки на рік. На ній виготовлятиметься клінкерна плитка невеликого розміру. Після завершення всіх етапів модернізації потужності «Карпатської кераміки» виростуть до 8,5 мільйона м2 плитки на рік.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/grupa-kompaniy-epitsentr-k-vidkrila-dva-zavodi-z-virobnitstva-keramichnoi-plitki/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість