Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

У Львові розпочав роботу новий розподільний центр Fozzy Group

Написав ZOND.com.ua на 10.03.2021
0

У Львові розпочав роботу новий розподільний центр Fozzy Group на базі технопарку Protec Zymna Voda.

Площа об’єкта – більше 20 000 м2. Потужності дають змогу відвантажувати 1200 палет за добу. РЦ обслуговує мережі «Сільпо» і «Thrash!Траш!» на території восьми областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької.

РЦ став шостим для компанії в Україні та першим на заході країни. Відтепер логістику Fozzy Group здійснюють РЦ у п’яти областях: Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській і Харківській. На території РЦ у Львові облаштовано шість спеціальних зон для різних категорій товарів: камери зберігання й відбирання для стелажної групи, замороженої продукції, охолодженої риби, овочів і фруктів та зони дистрибуції молока і м’яса.

Fozzy Group – одна з найбільших торгово-промислових груп України з понад 690 торговими точками на всій території України. Компанія розвиває мережі «Сільпо» і делікатес-маркети Le Silpo, Fozzy, «Фора», Thrash!Траш!, аптеки «Біла ромашка», магазини ґаджетів rіngoo.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/zapratsyuvav-pershiy-rozpodilchiy-tsentr-fozzy-group-na-zakhodi-ukraini/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість