Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

IWG відкрила новий гнучкий офіс Regus у Києві

Написав ZOND.com.ua на 15.03.2021
0

У Києві відкрилася одинадцята локація гнучких офісів Regus від міжнародного оператора офісних рішень IWG. Новий простір розташований у БЦ «Володимирський» (вул. П. Сагайдачного, 11) біля станції метро «Поштова площа».

Загальна площа нового Regus – 1200 м2, гнучкі офіси оформлені в сучасному дизайні в теплих пастельних тонах із вкрапленням матеріалів для створення контрасту лофту та класики приміщення.

Згідно з даними мережі нова локація заповнена на 42%, резидентами уже стали міжнародні компанії та декілька локальних бізнес-проєктів. Ціни на офіси стартують від $360/місяць, вартість залежить від площі та типу приміщення, строку договору й інших чинників.

У новому Regus також є просторий бізнес-клуб (300 м2), де резиденти матимуть відкритий комфортний простір для роботи та зустрічей, скайп-кімнати, зону для кави та сервісну для роботи з документами.

Постійні резиденти мають можливість скористатися будь-яким коворкінгом Regus у світі та в Україні з повністю підготовленою офісною інфраструктурою. Знайти та забронювати необхідне приміщення можна через спеціальний мобільний додаток.

Нині мережа IWG в Україні представлена двома брендами – Regus і Spaces. Офісні приміщення компанії можна знайти в 11 бізнес-центрах: Horizon Office Towers, Kyiv Podil, Gulliver, Horizon Park Business Center, Podil Heritage, IQ Business Center, Silver Breeze, Forum West Side, Avenue 53 і «Володимирський». Дев’ятиповерхове приміщення Spaces відкрилося у 2019 році в Будинку профспілок на Майдані Незалежності.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/mizhnarodna-merezha-iwg-vidkrila-noviy-gnuchkiy-ofis-regus-u-ki-vi/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість