Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Новий преміальний бізнес-центр на Печерську — БЦ «Зоряний»

Написав ZOND.com.ua на 05.04.2021
0

Бізнес-центр «Зоряний» – це новий інвестиційний проєкт, що дає можливість придбати висококласні офісні приміщення. Також це концентрація ділової активності в самому центрі Києва – на Печерську.

БЦ «Зоряний» оснащений усіма сучасними системами, функціональними планувальними рішеннями, трьома вхідними групами з авторським дизайном. Фасад бізнес-центру складається з панорамних вікон.

Приміщення в БЦ пропонуються у відкритому плануванні площею від 260 до 2065 м2, з можливістю здійснити ремонт офісу за своїми функціональними та дизайнерськими рішенням.

Основні переваги БЦ «Зоряний»:

зручне місце розташування в центрі Києва;
цілодобова охорона;
система контролю доступу;
відеонагляд;
ліфти Otis;
сплінкерна система пожежогасіння;
приватна обслуговуюча комунальна служба.
На першому поверсі бізнес-центру розташований ресторан La Fontanа – затишний закритий зал та велика тераса навколо фонтанів на 220 посадкових місць. Також у складі будівлі планується банк та магазини. На останньому поверсі бізнес-центру розміщена панорамна SKY-тераса, що виступає чудовим місцем проведення переговорів та ланчів.

БЦ «Зоряний»
м. Київ, вул. Московська, 31/33

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/na-pechersku-v-ki-vi-zbuduvali-noviy-premialniy-bts-zoryaniy/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість