Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Розширення логістичного центру «FM Logistic Україна»

Написав ZOND.com.ua на 02.10.2021
0

1 жовтня 2021 року відбулося відкриття нових складських потужностей компанії «FM Logistic Україна». Оператор запустив 8-му секцію власного логістичного центру в с. Дударків (Київська область). Компанія вклала $12 мільйонів у проєкт площею 17 000 м2.

Завдяки відкриттю нової секції компанія управляє операціями на більш ніж 60 000 м2 складських площ класу A. Cебастьян Лардельє, генеральний директор «FM Logistic Україна», заявив про подальші плани розширення площ до 80 000 м2, а також про інші інвестиції, зокрема в розвиток власного транспорту для магістральних і міських перевезень.

«FM Logistic Україна» є частиною міжнародної групи компаній FM Logistic (Франція). Загалом їй належать 180 складів загальною площею чотири мільйони кв. м у 14 країнах світу. FM Logistic започаткувала операційну діяльність в Україні у 1996 році. За понад 25 років вона інвестувала більш ніж 50 мільйонів євро в будівництво власного логістичного центру в с. Дударків, у впровадження новітніх технологій, розвиток і навчання співробітників.

Джерело: https://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/kompaniya-fm-logistic-ukraina-rozshirila-logistichniy-tsentr-u-kiivskiy-oblasti-/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

Порівняти нерухомість