натисніть, щоб включити зум
завантаження...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Про портал ZOND.com.ua

ZOND.com.ua — це професійний портал комерційної нерухомості в Україні. На нашому сайті ви знайдете оголошення продажу та оренди комерційної нерухомості, агентства нерухомості, новини галузі та іншу корисну інформацію. І найголовніше, ви також можете розмістити ваше оголошення і навіть організувати роботу вашого агентства нерухомості у т. ч. з вашими агентами та підключенням HubSpot CRM.

Ріелтори, агентства нерухомості та девелопери

Zdanie.com.ua підходить для ріелторських агентств з їх агентами і об’єктами нерухомості та індивідуальних агентів. Крім того, це добре підходить для забудовників (девелоперів), які демонструють свої нові будівлі і об’єкти будівництва та додають своїх власних агентів.

Кожен тип користувача має свою власну сторінку з контактними даними, розділ «про нас» і, звичайно ж, його оголошення нерухомості легко сортуються за категоріями.

Розширений пошук комерційної нерухомості

Пошук нерухомості, та особливо, пошук на карті — це, одна з основних функціональностей нашого сайту нерухомості. Користувачі повинні швидко знаходити оголошення про продаж або оренду комерційної нерухомості.

Користувачі мають можливість зберігати свої Пошуки (умови пошуку). Якщо оголошення нерухомості, що відповідає їх критеріям, буде опубліковано, повідомлення буде надіслано на електронну пошту зареєстрованого Користувача. Зареєстровані користувачі можуть зберігати свої пошукові запити і свої улюблені оголошення комерційної нерухомості. Веб-сайт надсилає сповіщення, коли публікуються нові оголошення відповідно до їх пошуку.

Карта — це унікальні можливості

Ви можете розмістити оголошення на карті та вибрати відображення ціни для кожного об’єкта нерухомості. Ви також можете фільтрувати піни на карті та переміщатися між списками. Або ви можете використовувати пошук по геолокації, щоб побачити, які списки знаходяться навколо центральної точки.

Сторінка оголошення нерухомості

Після успішного завершення пошуку ваші користувачі потрапляють на сторінку комерційної нерухомості (сторінку оголошення). Тут ви повинні ефективно продемонструвати деталі нерухомості і захопити увагу користувача.

Додайте відео з youtube або vimeo або віртуальний тур на 360°, щоб поліпшити кращі з ваших властивостей. Тур можна налаштувати так, щоб він відображався як повний заголовок або у вмісті сторінки.

Кожен об’єкт нерухомості відображає відомості про агента і його контактну форму.

Якщо у вас є питання та пропозиції по роботі нашого сайту, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Порівняти нерухомість