Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Багатофункціональний комплекс Gulliver. Київ

Багатофункціональний комплекс (БФК) Gulliver — єдиний об’єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, має настільки вдале місце розташування. Він одночасно розташований в історичному і діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро та зупинок громадського транспорту.

Комплекс складається з бізнес-центру класу А, що включає дві вежі, і 10-поверхового торгово-розважального центру.

МФК Gulliver є одним з найвищих будівель в столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу – 157 400 м2.

Масштаб, комфорт, люксовий дизайн, функціональність і набір унікальних послуг роблять БФК Gulliver ідеальним вибором для кращих компаній столиці.

Бізнес-центр Gulliver

Бізнес-центр Gulliver повністю відповідає всім міжнародним критеріям, призначеним для офісних центрів класу А, а це якісна транспортна розв’язка, гарне і зручне місце розташування, розвинута інфраструктура, зручний і безпечний паркінг, високий рівень енергоефективності та якісний сервіс.

Інноваційні технічні рішення і злагоджена робота всіх систем життєзабезпечення комплексу забезпечуються інтелектуальної автоматизованою системою контролю та управління будівлею, тобто управління всіма інженерними системами здійснюється з одного пульта. У бізнес-центрі впроваджені найсучасніші системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Пожежну безпеку забезпечує спринклерна система пожежогасіння від фірм Mercor (Польща) і Siron (Нідерланди). Безперебійне енергопостачання гарантовано власною підстанцією і декількома аварійними дизель-генераторами.

У бізнес-центрі розмістилися офіси близько 60 українських та міжнародних компаній, серед них — Coca-Cola, Ciklum, Сolin’s, Grammarly, Creative Quarter, Yves Rocher, Bacardi-Martini Ukraine та інші.

Торговельно-розважальний центр Gulliver

Торговельно-розважальний центр Gulliver — це понад 150 магазинів різних профілів: модною, класичної та молодіжного одягу та взуття, товарів для спорту, дітей, предметів для дому та інтер’єру, подарунків і аксесуарів. Це бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho, Uterque), польської LPP (Mohito, Reserved, Cropp, House), а також Zadig & Voltaire, Maje, Sandro, Lacoste, Tommy Hilfi ger, Roy Robson, Naf Naf, Arena, ALL STARS, PUMA, Adidas, Falke, Roeckl. У 2018 році в Gulliver відкрився перший в Україні ZARA HOME і американський бренд Polo Ralph Lauren.

На нульовому поверсі ТРЦ Gulliver розміщуються супермаркет «Сільпо» в оновленому форматі, магазин побутової електроніки і техніки «Ельдорадо» і магазин товарів для дому JYSK.

Велика інфраструктура робить Gulliver не просто бізнес-центром з торгово-розважальної складової, а простором для життя і ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць. До послуг відвідувачів — місткий паркінг, салони краси, сучасний Gulliver Bowling, 6-зальний кінотеатр «Оскар» і фітнес-центр SkyFitness з унікальним панорамним видом та 25-метровим басейном, Візовий сервіс-центр, а також понад 20 закладів з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканої італійської та японської.

Наявність цієї інфраструктури дозволяє значно економити час, вирішуючи більшу частину завдань, не виходячи за територію комплексу.

gullivercenter.com

Тип: Багатофункціональний комплекс (БФК)
Місто: Київ
Розташування: площа Спортивна, 1-а

Джерело: https://commercialproperty.ua/objects/mnogofunktsionalnye-kompleksy/mfk-gulliver/

Порівняти нерухомість