Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Бізнес-центр «Artevilla». Київ

Офіс на Воздвиженці: ваш успіх у бізнесі закладений історично

Нова ділова адреса в Києві-бізнес-центр на Воздвиженській, 41-це втілена мрія про ідеальний офіс.

У нового офісного центру є власне ім’я – Artevilla. Це дійсно вілла – компактна, комфортна, розташована в тихому затишному куточку великого міста і створена за високим європейським стандартам. А перша частина імені (art, що в перекладі означає мистецтво) знаходить своє відображення і в загальному враженні від комплексу, і в його окремих деталях. Наприклад, в роботах кращих сучасних українських художників, які прикрашають холи і коридори нового бізнес-центру.

Сусідство бізнес-центру Artevilla з історичними пам’ятками Києва просто зобов’язує всіх його мешканців бути успішними і процвітаючими. У безпосередній близькості розмістилися Андріївський узвіз і Андріївська церква, місце найдавніших київських урочищ Гончарі і Кожум’яки, фундамент Десятинної церкви і легендарний поділ. З давніх часів склалося так, що саме в цій частині Києва жили і працювали успішні майстри найбільш витребуваних професій – від безіменних ремісників до відомого у всьому світі письменника Михайла Булгакова.

Artevilla – це сучасний бізнес-центр класу А Іншими словами – це гідна майданчик для функціонування престижного бізнесу самої різної спрямованості: від банку або юридичної компанії до ріелторської контори або посольства. Знімати в оренду тут можна як окремі приміщення, так і цілі поверхи.

www.artevilla.com.ua

Порівняти нерухомість