Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Бізнес-центр Horizon Office Towers. Київ

Бізнес центр Horizon Office Towers — оренда офісів в Києві

З розвитком ринку комерційної нерухомості в Києві з’являється все більше бізнес центрів різних категорій. Кількість пропозицій могла б ускладнити процес вибору ідеального приміщення для власників бізнесу. Однак успішні та перспективні компанії для досягнення своїх бізнес-цілей часто висувають ряд вимог до сучасного офісу та цим вимогам відповідають далеко не всі бізнес-центри Києва.

Бізнес-центр Horizon Office Towers пропонує кращі офіси в Києві

Побудований в 1998 році за проектом видатного українського архітектора А. В. Комаровського, Horizon Office Towers (Горизонт) став першим в столиці бізнес центром преміум-класу. Серед інших бізнес-центрів Києва Horizon Office Towers виділяє незмінно високий рівень обслуговування. Саме якість обслуговування, а також центральне розташування і є вирішальними факторами для ряду провідних світових компаній при виборі Horizon Office Towers.

Бізнес-центри Києва: вибір за вами

Оренда приміщень під офіс в бізнес центрі Horizon Office Towers (Горизонт) забезпечить найкращі умови для розвитку Вашого бізнесу. Адже Horizon Office Towers надає своїм клієнтам найвищу якість обслуговування і комфортні приміщення. Для більшості успішних компаній саме комфорт, розташування і якість обслуговування є вирішальними факторами при виборі приміщення під офіс. І далеко не всі бізнес-центри Києва відповідають високим вимогам, які сучасний бізнес пред’являє офісних приміщень.

Ще однією перевагою бізнес центру Horizon Office Towers є повна відповідність будівлі за рівнем комфорту, оснащенню та інфраструктурі високим світовим стандартам. Таких якостей Horizon Office Towers вдалося досягти завдяки тому, що при будівництві будівлі вперше в Україні були впроваджені сучасні західні технології.

Бізнес центр Horizon Office Towers представляє з себе 15-поверхова будівля, розташована в найпрестижнішому районі Києва – Печерські Липки (Вул. Шовковична, 42-44). Загальна площа становить 14 000 м2.

Інженерні системи дозволяють не замислюватися про технічну частину роботи офісу і забезпечують безперебійне постачання всім необхідним, а структура кабельної мережі створює безмежні можливості телефонії та інтернету.

Одним з найважливіших факторів успішного ведення бізнесу на сьогоднішній день є оренда офісу в центрі. Адже крім престижу і зручності офісу, розташованого в центрі, Ваша компанія отримає розвинену інфраструктуру, зручне транспортне сполучення. Тому важливо враховувати, що офісне приміщення варто оцінити за такими характеристиками: розташування, благоустрій території, зручність під’їздів до будівлі, наявність паркінгу, пр.

Компанії, які вибирають офіс на Печерську в бізнес центрі Horizon Office Towers, гарантовано опиняються в епіцентрі міського ділового життя і відмінно розвиненої інфраструктури. Бізнес-центр Horizon Office Towers надає своїм клієнтам широкий спектр супутніх послуг, адже на його території діють кафе, міні-маркет, хімчистка, банки, банкомати, туристичне агентство.

Безпека і порядок в бізнес центрі Horizon Office Towers забезпечує цілодобова професійна охорона. Бізнес центр також має підземним 3-поверховим паркінгом і стоянками, що охороняються.

Гармонійне поєднання класичних архітектурних канонів сучасного ділового будівлі, а також функціональність і затишок внутрішніх приміщень допоможуть Вашій компанії утвердитися в правильності вибору Horizon Office Towers. Додатковою перевагою бізнес центру є приголомшливий панорамний вид Києва. У вечірній час краса нічного міста доповнюється художнім підсвічуванням будівлі.

Бізнес-центр Horizon Office Towers — оренда офісу без посередників

Сьогодні існує величезна кількість дрібних і середній фірм-посередників, які пропонують зняти офіс в практично будь-якому районі Києва. Як правило, такі компанії хоч і можуть допомогти знайти гарне офісне приміщення в центрі Києва, істотно завищують вартість таких приміщень, а також пропонують обмежений пакет послуг. І якщо Ваша компанія планує переїзд в новий офіс і Ви вже почали вивчати все розмаїття офісних приміщень у Києві, важливо враховувати, що оренда офісу в центрі можлива і без посередників. Оренда офісних приміщень без посередників допоможе Вам найкращим чином вибрати необхідне приміщення і оптимальний пакет послуг без додаткових витрат.

Адреса Бізнес центру Horizon Office Tower (Горизонт):

М. Київ, Вул. Шовковична 42-44

Розташування: Центр Києва (Печерськ), не далеко від Бессарабської площі.

Транспорт: Станції метро: «Палац спорту» – 10 хв., «Площа Льва Толстого» – 15 хв., «Хрещатик»- 15 хв.
Аеропорт Бориспіль – 40км. Ж/д вокзал – 3км.

Автомобільний транспорт: заїзд з вул. Шовковична.

www.horizontower.com.ua

Порівняти нерухомість