Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Бізнес-центр «Престиж». Одеса

Елітний бізнес-центр «Престиж» здає в оренду приміщення площею від 20 до 700 квадратних метрів для розміщення в них офісів. Всі приміщення знаходяться в одному комплексі-десятиповерховій будівлі, зведеній за сучасними технологіями. Розташовується бізнес-центр, що здає офіси Одеса, в розвиненому районі міста.

Орендуючи приміщення, Ви отримаєте ряд додаткових послуг, вартість яких вже включена в орендну плату. Так, всі приміщення оснащені системами відеоспостереження і пожежогасіння, “тривожними” кнопками-офіс буде повністю захищений від вогню і посягань з чиєїсь сторони. Елітний бізнес центр має автономні системи опалення та кондиціонування, і не залежить від постачальників тепла та енергії.

В центрі «Престиж» – цілодобова охорона і прибирання приміщень загального користування. Таким чином, який орендує офіс підприємству немає сенсу турбуватися про найм охоронців або додаткових прибиральниць, а оренда нерухомості в бізнес-центрі безпечна. На кожному поверсі комплексу «Престиж» – санітарні кімнати і спеціально відведені місця для куріння. Є відділення банку, ресторан і кафе. Крім цього, офісний центр має власну службу з доставки кореспонденції.

Бізнес-центр обладнаний цілодобовою безкоштовною парковкою, розрахованою на 250 машиномісць, і власною автомийкою, що складається з двох боксів. Район, в якому знаходиться бізнес-центр, має хорошу транспортну доступність. Будівля центру розташована на вулиці Балківській в 10 хвилинах їзди від центру Одеси. Траса “Північ-Південь” з’єднує потоки з боку селища Котовського і житлового масиву Таїрова, є проїзд на сьомий кілометр. В центрі «Престиж» оренда офісу зручна: всі приміщення здаються під ключ, тому немає необхідності займатися ремонтом або переплануванням.

www.prestige-bc.com

Порівняти нерухомість