Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Бізнес-центр «Телесенс». Харків

Інформація

Бізнес Центр Телесенс є офісної структурою європейського зразка і пропонує в оренду сучасні і престижні приміщення. В будинку і на прилеглій території є все, що необхідно для ефективної роботи компаній, що пред’являють високі вимоги до умов функціонування офісу.

Наші орендарі – дочірні підприємства та українські представництва іноземних компаній, які оцінили комфорт, якісний сервіс і новітні технології в області комунікацій.

Якими перевагами може обернутися розташування Вашого офісу на території бізнес-центру?

  • Можливість проведення зустрічей і конференцій на найвищому рівні, використання нових технологій зв’язку, безпека Ваших матеріально-технічних і інтелектуальних ресурсів.
  • Бізнес Центр об’єднує єдиний архітектурний ансамбль з Готелем категорії 4 зірки Cosmopolit, що робить зручним розміщення Ваших гостей і партнерів в арт готелі Cosmopolit.

Стильний дзеркальний фасад будівлі, багато оздоблений мармуровий хол з фонтанами і пальмами, сучасні ліфти “Otis”, просторі кімнати – все це може стати Вашим офісом.

Сподіваємося на успішний розвиток Вашого бізнесу і зі свого боку готові запропонувати унікальний пакет послуг для Вашої компанії.

Місце розташування

Бізнес Центр Телесенс розташований за адресою:
Україна, Харків, Вул. Ак. Проскури, 1.

Будинок знаходиться в екологічно чистій зоні, в 15 хвилинах від історичного та ділового центру міста.

Харків – культурний і торговий конгломерат Східної України. Харківська область є найбільшим промисловим центром України. У цьому регіоні розташовано більш ніж 540 промислових підприємств, на яких працює близько 300 000 чоловік.

Україна знаходиться в центрі європейського континенту, на перетині торгових шляхів Азії та Європи. Геополітичне становище України сприяє успішному розвитку бізнесу на території країни та прилеглих держав.

www.telesensventures.com

Порівняти нерухомість