Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Розважально-Торговий центр «Блокбастер». Київ

Розважальний центр «Блокбастер» як і раніше утримує і підтверджує статус лідера, залишаючись одним з найбільших центрів розваг в Києві.

Відпочинок на свій смак тут знайдуть все-і сім’ї з дітьми, і компанії друзів і співробітників, і закохані пари. Наприклад, для найменших ТРЦ «Блокбастер» приготував чарівний ліс з небаченими м’якими і пухнастими тваринами, і паровозик гусеницю, яка прокотить малюка по всьому 1-му поверху. Тим часом батьки можуть і в ресторані посидіти, і на більярді партію-іншу зіграти, і кіно в «Мегаплексі» подивитися. А діти тим часом оцінять всі переваги атракціонів для дітей.

Для великих компаній колег або друзів в РЦ «Блокбастер» можна організувати змагання на картингу, в тенісному клубі або залі лазерних боїв. Ну а всією сім’єю рекомендуємо відвідати мотузкове містечко, гірку для альпінізму, або зануритися в дивовижний 3D-світ першого в Україні кінотеатру IMAX. Закохані можуть влаштувати собі побачення на ролердромі, в кінотеатрі або вже незабаром покружляти на ковзанах на льодовому катку, який піднесе багато сюрпризів для своїх відвідувачів.

Таким чином, в РЦ «Блокбастер» об’єднаються всі види відпочинку – Екстремальний, Активний, спокійний, дитячий та культурний відпочинок. Тут є всі найактуальніші сучасні розваги.

Відновити сили ви зможете на фуд-корті, вибираючи страви з 10 кухонь світу. Також відкриті концептуальні ресторани і кав’ярні.

Така насичена концентрація розваг в одному місці дозволить вам проводити час в РЦ «Блокбастер» практично цілу добу безперервно. Звідси висновок – ТРЦ «Блокбастер» є також ідеальним місцем для проведення корпоративів, ювілеїв, банкетів та інших урочистостей.

Ну і ще одним безумовним гідністю центру розваг «Блокбастер» є зручне територіальне розташування – недалеко від станції метро Петрівка (від якої ходить безкоштовний автобус) та на перетині великих магістралей, що ведуть у всі райони Києва. Приїхати сюди і виїхати можна без проблем в будь-який час цілий рік. А їхати звідси зовсім не хочеться!

www.blockbuster.ua

Порівняти нерухомість