Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Торговий комплекс, центр стилю «Домосфера». Київ

Домосфера — це найбільший спеціалізований Торговий комплекс меблів і товарів для дому в Україні. Тоговий комплекс Домосфера знаходиться на перетині Столичного шосе та вул. Академіка Заболотного. Загальна площа комплексу — 129 000 м2. Він створюється в інноваційному форматі «торгового кварталу».

ТЦ «Домосфера» — це три повноцінних торгових центри, з’єднаних транспортними тунелями і об’єднаних єдиною ідеєю, системою експлуатації і зручною навігацією.До складу комплексу також входить офісний центр класу В.

Домосфера складається з 3 корпусів (блоків): перший корпус має 3 поверхи , другий — 1 поверх, третій -2 поверхи

Кожен блок у складі «Домосфери» має свою спеціалізацію в рамках єдиної концепції.

1 блок ЦЕНТР стилю: стильні і модні товари для дому та сім’ї “преміум” класу, повний спектр послуг, дизайн-студія

2 блок будівельний гіпермаркет-гіпермаркет товарів для будівництва і ремонту.: будівельні та оздоблювальні матеріали, інструменти, все для саду

3 блок ЦЕНТР МОДИ: гіпермаркет продуктів харчування і товарів повсякденного попиту, бутіки одягу, взуття, подарунків та аксесуарів, кодгалантерея, спортивні товари, товари для дітей, ретсоранный дворик

4 блок офісний ЦЕНТР

В даний момент введений в експлуатацію 1 блок (блок стилю)

«Домосфера» — це торговий центр нового формату Style. Тут представлений весь спектр товарів і послуг для створення комфорту і затишку у Вашому домі. Величезний вибір меблів різноманітних стилів, вигадливий декор і висококласні оздоблювальні матеріали від відомих європейських брендів. Професійні дизайн-студії на території торгового центру нададуть допомогу в реалізації найсміливіших ідей.

«Домосфера» буде цікава і цінителям розкоші і тим, хто бажає сувору функціональність.

Стильні і модні, класичні та інноваційні рішення від кращих світових виробників. Меблі, декор, посуд, текстиль, кераміка, сувеніри, а так само одяг, ювелірні прикраси, косметика та парфумерія, аптека, будинок делікатесів, квітковий бутік і достаток подарунків. Всі ці речі об’єднує їх призначення. Вони покликані створювати настрій Вам, Вашим близьким і Вашому будинку.

www.domosfera.ua

Порівняти нерухомість