Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Торговий комплекс «Панорама». Одеса

Відкритий в 2006 році ТЦ «Панорама» швидко завоював популярність серед одеситів. Яскравий архітектурний вигляд привертає увагу, затишний інтер’єр створює особливий настрій, а представлені тут товари і послуги роблять Центр незамінним місцем для покупок і відпочинку.

ТЦ «Панорама» відрізняється зручним розташуванням – транспортна розв’язка забезпечує зручний під’їзд з будь-якої точки міста, а власна парковка є додатковим аргументом для відвідування Центру на власному авто.

Торговий комплекс розташовується на трьох рівнях і вміщує більше 60 магазинів. Крім відомих брендових бутиків в ТЦ «Панорама» знаходиться кафе, піцерія, VAB банк, пункт обміну валют, салон краси, аптека, хімчистка, автомийка, парковка.

Центр обладнаний системою кондиціонування, але причина незмінно приємного внутрішнього клімату криється зовсім в іншому. Тут завжди раді відвідувачам незалежно від мети відвідування. Поряд з традиційними сезонними розпродажами в Центрі проходять акції, розіграші призів, виставки. Для постійних покупців діє дисконтна програма.

www.panorama-center.com.ua

Порівняти нерухомість