Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Торгово-розважальний центр «Sky Mall». Київ

ТРЦ «Sky Mall» розташований в районі зеленої зони на проспекті генерала Ватутіна у лівобережній частині Києва на з’їзді з Московського мосту. Проспект генерала Ватутіна є ключовою транспортною магістраллю, що з’єднує великі житлові масиви Оболонь і Куренівку з Райдужним і Троєщиною.

У той же час торговий центр віддалений від цих масивів і від самої магістралі, що створило необхідність розробки спеціального заїзду. Ділянка розташована у мальовничому місці на березі річки Десьонка, що створює хороші потенційні можливості для розвитку розважальної складової. Недоліком місця розташування ТРЦ «Скай Молл» є його віддаленість від метро (до найближчої станції метро Дарниця – 6 км.)

Якірними орендарями торгово-розважального центру стануть гіпермаркет О’КЕЙ, магазин товарів для дітей Smyk, магазин спортивних товарів Sportland, магазин електроніки і побутової техніки Сomfy. У центрі розміститься велика кількість бутиків одягу та взуття; а також магазини, що пропонують широкий вибір аксесуарів, косметики та парфумерії, ювелірних прикрас і предметів інтер’єру.

Важливим компонентом проекту стане розважальний центр для всієї сім’ї, що включає, крім мультиплексу «5 Зірок» (російської мережі кінотеатрів Paradise Group), боулінг «Вітамін», а також великий дитячий розважальний комплекс і фуд-корт. До складу інфраструктури ТРЦ «SKY MALL» входить паркінг на 3 000 машиномісць.

www.skymall.ua

Порівняти нерухомість