Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Ваши результати пошуку

Торгово-розважальний центр «SUN MALL». Харків

ТРЦ «SUN MALL» — це місце приємного шопінгу, красивого відпочинку і справжніх розваг!

Скажений ритм життя міських жителів вже давно перетворив торгово-розважальні комплекси у всьому світі в популярні місця для проведення дозвілля. Зручний формат «три в одному» − покупки, розваги і їжа — є відмінним варіантом насиченого дозвілля для всієї родини. Але ТРЦ «SUN MALL» — це не просто черговий торгово-розважальний центр у Харкові, це найбільший ТРЦ в південній частині міста, який знаходиться на одному з найбільших проспектів.

Відвідувачі можуть прийти сюди самі, взяти дітей, запросити друзів, ділових партнерів, коханих або ж просто знайомих, і, безперечно, задоволення отримають всі. Адже на території загальною площею 26 000 м2 будуть зібрані тільки найкращі оператори і бренди міжнародного рівня, а різноманітність і якість розважальних закладів, незалежно від віку і статусу відвідувача, не залишать нікого байдужим.

Основна перевага ТРЦ «SUN MALL» — його доступність. Тут не прагнуть продавати товар преміум-класу для обраних, а намагаються підвищити якість процесу здійснення покупки товарів за звичним для покупців цінами. Саме на формування такого ставлення до ТРЦ “SUN MALL” спрямована стратегія проведеної рекламної кампанії.

Передбачуваний рівень доходу відвідувачів — середній і вище середнього. Таким чином, цільова аудиторія даного об’єкта — це представники середнього класу, частка яких у населенні міста Харкова з кожним роком стрімко зростає. Для залучення максимального потоку відвідувачів в ТРЦ будуть представлені найбільш Популярні міжнародні торгові марки в середньому і вище середнього ціновому сегменті.

РОЗТАШУВАННЯ:

Проспект Гагаріна, 181 (єдиний проспект, який з’єднує Міжнародний аеропорт “Харків” і центральну частину міста).

ТРЦ «SUN MALL» знаходиться на перетині основних транспортних магістралей: просп. Гагаріна просп. Героїв Сталінграда. Тут розміщені адміністративні, виробничі та науково-дослідні установи, будівлі офісного призначення і великі житлові масиви.

ПЕРЕВАГА:

 • Вдале розташування ТРЦ — на перетині найбільших транспортного і пішохідного потоків південній частині міста — дозволяє легко дістатися до нього на будь-якому виді транспорту.
 • Забезпечення потужною рекламною компанією для максимальне збільшення відвідуваності ТРЦ.
 • Програма привілеїв для постійних клієнтів, яка дозволить зробити шопінг економічно вигіднішим.
 • Додаткові послуги для відвідувачів — виклик таксі, гардероб, інформаційний центр — роблять відвідування ТРЦ комфортним і приємним.
 • Зручний режим роботи ТРЦ дозволяє приймати відвідувачів 365 днів на рік.
 • Професійна команда фахівців керуючої компанії, націлена на розвиток ТРЦ і задоволення потреб відвідувачів.

ПАСАЖИРОПОТІК:

 • Поруч розташовані продуктові супермаркети «Сільпо», «Клас» і «Таргет». Разом з високою рекламною активністю ТРЦ «SUN MALL» таке сусідство створює додатковий потік відвідувачів.
 • Біля ТРЦ розташована зупинка громадського транспорту − понад 20 маршрутів з’єднують його з головним автовокзалом, аеропортом, станцією метро Проспект Гагаріна, центром міста, залізничним вокзалом та житловими масивами.
 • До метро Проспект Гагаріна 6 км.
 • До історичного центру 8 км.
 • По проспекту Гагаріна проходитиме так званий головний протокольний маршрут Євро-2012, який з’єднає аеропорт, стадіон і фан-зону в центральній частині Харкова.
 • У день уздовж ТРЦ «SUN MALL» проходить і проїжджає понад 100 тис. осіб:

— ст. метро Проспект Гагаріна − 30 000 чол. на добу;

— автовокзал − 9 000 чол. на добу;

— автомобілі − 29 000 чол. на добу.

ТОРГОВА ЗОНА:

 • ТРЦ розташований на перетині двох густонаселених районів Комінтернівського (148,8 тис. чол.) і Червонозаводського (94 тис. чол.), що гарантує йому велику кількість потенційних відвідувачів.
 • Первинна торгова зона ТРЦ — 125,6 тис. осіб.
 • Кількість жителів В радіусі 15-хвилинної автомобільної доступності-219,2 тис. осіб.
 • Торгова зона покриває всю Центральну і південну частину міста.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Торгово-розважальний центр буде орієнтований на жителів центру Харкова, прилеглих районів, а також житлових зон, розташованих уздовж просп.Гагаріна.

 • Основна частина аудиторії відносяться до молодшої (до 25 років — 24%) і середньої (25-44 роки — 46%) вікової категорії.
 • 32% цільової аудиторії відносяться до цінової групи «середній+», 45% – до цінової групи “середній”.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Поверхів: 6.

Загальна площа: 26 000 м2.

Двоповерховий наземний паркінг на 300 місць.

Оснащення:

 1. Сучасна система кондиціонування і вентиляції MITSUBISHI.
 2. Сучасна система пожежогасіння, пожежної та охоронної сигналізацій.
 3. Система відеоспостереження в транзитних зонах.
 4. Сучасна система безпеки і контролю доступу в будівлю.
 5. 10 экскалаторов (SCHINDLER), 5 пасажирських (OTIS) і 3 вантажних ліфтів.

Власник: юридична особа.

Цокольний поверх: приміщення для складу.

1-2 поверхи: гіпермаркет електроніки, продуктовий супермаркет, мультибрендові дискаунт-центри, супермаркет спортивних товарів.

3-5 поверхи: бутікова зона (жіночий одяг, чоловічий одяг, одяг змішаного асортименту, домашній текстиль, декор, посуд, білизна, косметика, парфумерія, дитячі товари, сумки, ювелірні вироби, годинники, сувеніри, подарунки, взуття, книги).

6 поверх: фуд-корт, дитячий розважальний центр, кінотеатр, боулінг, більярд, ігрові автомати і симулятори.

Доступ покупців на кожен рівень ТРЦ організований за допомогою 3-х груп ліфтів і 2-х груп ескалаторів.
Об’єкт обладнаний системами безпеки, централізованими системами кондиціонування, опалення та вентиляції, АТС з індивідуальним урахуванням по кожному орендарю для зниження експлуатаційних витрат. Також паркуванням, двома центральними входами, просторими сходовими маршами, службовими та вантажними в’їздами.

Дизайн фасаду, внутрішня обробка і проект торгово-розважального центру виконані з урахуванням сучасного європейського досвіду створення подібних центрів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Департамент розвитку корпорації «SUN GROUP»:

М. Харків, проспект Героїв Сталінграда, 45

www.sungroup.com.ua

Порівняти нерухомість